Nábytek na míru do celého domu

Obývací stěna na míru do každého prostoru.Hledáte truhláře, kteří vám vyrobí nábytek na míru podle vašich představ? Spolehněte se na odborníky ze zakázkového truhlářství ALIN NÁBYTEK. Vyrábíme nábytek na míru dle dispozičních i věkových potřeb.

Zabýváme se čistě zakázkovou výrobou interiérového nábytku z jakýchkoliv dekorů, na který poskytujeme 5letou záruku. Hravě si poradíme s realizací dětských pokojů, vybavení pro školky, ale i velkých multifunkčních skříní s použitím posuvných dvěří, která trvá 3 - 5 týdnů.

Navštivte naše interiérové studio. ZDARMA vám připravíme 3D návrh nábytku na míruKontaktujte nás, jsme profesionálové s 16letou praxí a tisíci vyrobenými kusy nábytku.

Navrhneme vám nábytek, který vás okouzlí

Nábytek na míru Atypický nábytek na míru Atypický nábytek na míru do koupelny

Řekněte ano kvalitním materiálům

Věděli jste, že na veškerý nábytek garantujeme 5letou záruku?

Na výrobu kvalitního nábytku na míru používáme materiály vysoké kvality. Našimi dodavateli jsou Egger, Fundermax, Wodego, Kaindl a Kronospan. Sami si vyberte typ dekoru, který se vám nejvíce líbí. Celá výroba nábytku podle vašich požadavků probíhá ručně. Do vašich rukou bude tak předán výrobek, který je 100% originálem a vydrží vám dlouhá létaSjednejte si schůzku s návrhářem z našeho interiérového studia, který vám pomůže s realizací vašeho nového nábytku na míru.

Zaujal vás některý typ dekoru v časopise, rádi vám zhotovíme přesně takový kousek. A aby vám dobře sloužil dlouhá léta, opatříme nábytek na míru prvotřídním kování BLUM, na které poskytujeme doživotní záruku a servis.

Sněte na posteli, která bude podle vašich představ

Atypický nábytek na míru do ložnice Dětský pokoj na míru Zakázková výroba nábytku

I dětské sny měníme v realitu

Podívejte se na realizovaný nábytek na míru do mateřské školky v Cholticích. Sny dětí a jejich učitelek jsem proměnily ve skutečnost. Udělejte radost i sami sobě a pořiďte si nábytek do vašeho interiéru, kontaktujte nás ještě dnes.

Zakázková výroba nábytku do školky Zakázková výroba nábytku Zakázková výroba nábytku na míru
Nábytek na míru - zakázková výroba Zakázková výroba nábytku pro děti Zakázková výroba nábytku do mateřské školky

Realizace nábytku na míru ve 4 krocích

  1. Navštivte naše studio a společně s našim návrhářem si udělejte prvotní představu o novém nábytku na zakázku do interiéru. Vyberete vhodný typ materiálů, kování, rozmístění úložného prostoru aj.
  2. Podle vašich představ a rozměrů interiéru návrhář vytvoří ZDARMA 3D návrh.
  3. Vypracujeme vám podrobnou cenovou kalkulaci a po podepsání smlouvy se pustíme do realizace nábytku na míru, která podle náročnosti trvá 3 - 5 týdnů.
  4. Nakonec vám přijedeme odborně daný nábytek namontovat a seřídit.

Objednejte si realizaci nábytku na míru u nás a získejte slevu 10 - 15 % na zakázkovou výrobu dalšího nábytku. Vybudujte si krásný domov, kterému bude dominovat kuchyně na míru.

Zrealizujte svoji představu o krásném nábytku na míru. Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře či na tel. čísle 466 952 387 a společně s našimi odborníky si zvolte ten nejhezčí nábytek pro vaše potřeby.

I takovýto nábytek na míru vám vyrobíme

dětský pokojíček vyrobený podle přání zákazníka

dětský pokojíček vyrobený podle přání zákazníka

dětský pokojíček vyrobený podle přání zákazníka

vinotéka materiál mořená dýha dub

moderní kancelář

nábytek na míru - vybavení veterinární ordinace

koupelnová skříňka provedení silnostěnná drásaná dýha

moderní kancelář vyrobená na zakázku

Chcete vyrobit nábytek na míru? Sjednejte si s námi schůzku!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Virtuální prohlídka studiem

Prohlédněte si prostory společnosti Alin prostřednictvím virtuální prohlídky.

RSS

Novinky

23. 01. 2017

navštivte náš E-SHOP !!!

Na našem eshopu naleznete široký sortiment domácích vestavných i volně stojících spotřebičů bytových a kuchyňských doplňků a kuchyňského vybavení světových značek (Miele,Siemens,Bosch,Electrolux,AEG,Liebherr,Blum .....) s výdejním místem v Pardubicích. Vše s jistotou originální ČESKÉ DISTRIBUCE a bezkonkurenčních cen.

Celá novinka

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Provozní doba:
Po - Pá 7.00 - 16:00

ALIN NÁBYTEK s.r.o.
Pardubická 37
533 61 Choltice
okres Pardubice
IČ: 25945688

Tel./Fax: +420 466 972 697
Tel: +420 466 952 387
E-mail:  

Pardubice,
Chrudim - 12km,
Hradec Králové - 19km

Kuchyňské studio