Nábytek na míru do celého domu

Hledáte truhláře, kteří vám vyrobí nábytek na míru podle vašich představ? Spolehněte se na odborníky ze zakázkového truhlářství ALIN NÁBYTEK. Vyrábíme nábytek na míru dle dispozičních i věkových potřeb.

Zabýváme se čistě zakázkovou výrobou interiérového nábytku z jakýchkoliv dekorů, na který poskytujeme 5letou záruku. Hravě si poradíme s realizací dětských pokojů, vybavení pro školky, ale i velkých multifunkčních skříní s použitím posuvných dvěří, která trvá 3 - 5 týdnů.

Navštivte naše interiérové studio. ZDARMA vám připravíme 3D návrh nábytku na míru. Kontaktujte nás, jsme profesionálové s 16letou praxí a tisíci vyrobenými kusy nábytku.

Navrhneme vám nábytek, který vás okouzlí

Řekněte ano kvalitním materiálům

Na výrobu kvalitního nábytku na míru používáme materiály vysoké kvality. Našimi dodavateli jsou Egger, Fundermax, Wodego, Kaindl a Kronospan. Sami si vyberte typ dekoru, který se vám nejvíce líbí. Celá výroba nábytku podle vašich požadavků probíhá ručně. Do vašich rukou bude tak předán výrobek, který je 100% originálem a vydrží vám dlouhá léta. Sjednejte si schůzku s návrhářem z našeho interiérového studia, který vám pomůže s realizací vašeho nového nábytku na míru.

Zaujal vás některý typ dekoru v časopise, rádi vám zhotovíme přesně takový kousek. A aby vám dobře sloužil dlouhá léta, opatříme nábytek na míru prvotřídním kování BLUM, na které poskytujeme doživotní záruku a servis.

Sněte na posteli, která bude podle vašich představ

I dětské sny měníme v realitu

Podívejte se na realizovaný nábytek na míru do mateřské školky v Cholticích. Sny dětí a jejich učitelek jsem proměnily ve skutečnost. Udělejte radost i sami sobě a pořiďte si nábytek do vašeho interiéru, kontaktujte nás ještě dnes.

Realizace nábytku na míru ve 4 krocích

  • Navštivte naše studio a společně s našim návrhářem si udělejte prvotní představu o novém nábytku na zakázku do interiéru. Vyberete vhodný typ materiálů, kování, rozmístění úložného prostoru aj.
  • Podle vašich představ a rozměrů interiéru návrhář vytvoří ZDARMA 3D návrh.
  • Vypracujeme vám podrobnou cenovou kalkulaci a po podepsání smlouvy se pustíme do realizace nábytku na míru, která podle náročnosti trvá 3 - 5 týdnů.
  • Nakonec vám přijedeme odborně daný nábytek namontovat a seřídit.

Objednejte si realizaci nábytku na míru u nás a získejte slevu 10 - 15 % na zakázkovou výrobu dalšího nábytku. Vybudujte si krásný domov, kterému bude dominovat kuchyně na míru.

Zrealizujte svoji představu o krásném nábytku na míru. Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře či na tel. čísle 466 952 387 a společně s našimi odborníky si zvolte ten nejhezčí nábytek pro vaše potřeby.

I takovýto nábytek na míru vám vyrobíme

Podívejte se na realizovaný nábytek na míru do mateřské školky v Cholticích. Sny dětí a jejich učitelek jsem proměnily ve skutečnost. Udělejte radost i sami sobě a pořiďte si nábytek do vašeho interiéru, kontaktujte nás ještě dnes.