Olepovací a formátovací centrum

Jsme nově vzniklé olepovací a formátovací centrum. Chceme do tohoto centra přenést 20 – ti leté zkušenosti z tvorby nábytku. U nás dbáme na kvalitu a pečlivost odvedené práce. K tomu nám pomáhají stroje od firmy HOMAG, která je špičkou mezi stroji pro truhláře. Rádi Vám naformátujeme, olepíme, a také i vyvrtáme veškerý plošný materiál, který si můžete zakoupit u společnosti Demos trade a.s.. Není pro nás problém tuplovaný materiál, ale i atypické kusy. Vše jsme schopni dovést přímo až do Vaší dílny.

Velkoplošná formátovací pila HOLZMA HPP 200

Se svojí výbavou a možnostmi nastavování řezů se bez problému vyrovnává profesionálním pilám. Veškeré posuvy a přítlaky jsou řešeny servomotory. Je zde možnost nastavení přítlaku trámce i upínacích kleštin. Díky této možnosti můžeme být velice šetrní ke všem materiálům. Vše je řízeno z hlavního monitoru, není potřeba zasahovat přímo do pily pro nastavení určitých vlastností. Díky tomuto systému nastavování je zaručená naprostá přesnost nastavení. Odkaz na bližší informace o stroji zde.

Olepovačka BRANDT AMBITION FC 1650 EDITION s dopravníkem TFU 140

Jedná se o nejlépe vybavený olepovací stroj. Veškeré nastavování jednotlivých komponentů se provádí z hlavního ovládacího panelu. O přesné nastavování se starají pneumatické písty nebo velice přesné servomotory. Stroj nabízí širokou variabilitu opracování hran. Pro větší efektivitu a manipulaci s jednotlivými dílci máme u naší olepovačky přiřazen ještě dopravník TFU 140. Vzduchový stůl je velice šetrný na jednotlivé dílce a tím zabraňuje poškození dílců při manipulaci. Naší olepovačku může obsluhovat pouze jeden člověk, což je pro efektivitu naší práce veliký přínos. Odkaz na bližší informace o stroji zde.

Vrtací CNC HOMAG WEEKE BHX 055

Pro přesné vrtání a tvorbu drážek máme u nás CNC vrtací stroj. Umí vrtat do 5 stran dílce, drážkovat v ose X a frézovat do plochy a třech stran na jedno založení dílce. Odkaz na bližší informace o stroji zde.